Villa Rovena, A Modern And Luxurious Istrian Villa
164 m²
3 hálószoba
3 fürdőszoba
Összes megtekintése
Elhelyezkedés
A kertre kilátást nyújtó 3 hálószobás Villa Rovena, A Modern And Luxurious Istrian Villa Juršići vendégeit a nagyjából 7 km-re található Kazun Park meglátogatására invitálja.
A Medieval Theme Park Sanc. Michael 8 km-re, a Sv. German pedig kocsival 10 percre helyezkedik el a Juršići városi nyaralótól.
A Juršići városi szállás külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. A vendégek a hajszárító és törölközők kényelmét is élvezhetik.
A Villa Rovena, A Modern And Luxurious Istrian Villa kényelmes tartózkodást biztosít az elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyha jóvoltából. A 3 fürdőszobás villa a helyszínen biztosít barbeque-t és játszóteret, emellett asztali tenisz és darts is szervezhető.
A 2 hálószobás Two-Bedroom Holiday Home In Valtura vendégei könnyen elérhetik a körülbelül 3 km-re található Pólai repülőteret.
Foglalás US$153
Gyakran Ismételt Kérdések
❓
A Villa Rovena, A Modern And Luxurious Istrian Villa rendelkezik medencével?
Igen, a Villa Rovena, A Modern And Luxurious Istrian Villa rendelkezik magán úszómedencével.
❓
A Villa Rovena, A Modern And Luxurious Istrian Villa kínál teraszt?
Igen, a Villa Rovena, A Modern And Luxurious Istrian Villa terasszal, úszómedencével büszkélkedik.
❓
Van konyhai felszerelés a Villa Rovena, A Modern And Luxurious Istrian Villa kínálatában?
Természetesen, a Villa Rovena, A Modern And Luxurious Istrian Villa teljesen felszerelt konyhát kínál elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel együtt.
❓
A nyaraló megengedi, hogy magammal vigyem a kiskedvencemet?
Igen, a nyaraló háziállatokkal együtt is fogadja önt.
❓
Melyek azok a nevezetességek, amelyeket érdemes felkeresni a Villa Rovena, A Modern And Luxurious Istrian Villa vendégeinek?
Mialatt a Villa Rovena, A Modern And Luxurious Istrian Villa vendége, ne hagyja ki Juršići olyan fő nevezetességeit, mint a Sv. Marija (1 km), a Brist (7 km), továbbá az Apoteka autóval 15 perc alatt elérhető.
A szezonális kinti medencét kínáló kényelmes Rooms Cvetka Dubrovnik hotel a Lapad körzetben található, 25 percnyi sétára a Lapadi tengerparttól. A vendégház parkettapadlót foglal magába, valamint…
A 3 csillagos Guest House Tomasi Dubrovnik a Stadun sétálóutcától 350 méterre, a Dubrovniki katedrálisétól 5 perc sétára található. A Dubrovnik városi hotel a szobákban Wi-Fi-t is biztosít a vendégek…
Foglalás US$47
8.5
Kitűnő
Összesen 2 értékelés
Szolgáltatások
Internet-hozzáférés
Wi-Fi
Parkolás
Parkoló
Sport és szórakozás
Darts
Asztali tenisz
Szolgáltatások
Széf
Étkezőhelyek
Kültéri étkezősarok
Konyha tulajdonságai
Elektromos vízforraló
Szárító
Konyhaedények
Létesítmények gyerekeknek
Kiságyak
Játszótér
Szabadidős létesítmények
Szezonális kinti medence
Napernyők
Napozóágyak
Kert
Grillezési lehetőség
Szoba tulajdonságai
Légkondicionálás
Ülősarok
Belső udvar
Terasz
Kerti bútor
Tea és kávéfőző
Étkezőasztal
Fürdőszoba tulajdonságai
Mosógép
Készülékek
LCD TV
Dekoráció
Parketta
Általános szolgáltatások
Tűzoltó készülékek
Háziállatok
Háziállat engedélyezett
8.5
Kitűnő
Összesen 2 értékelés
Elhelyezkedés
Mutassa a térképen:
Látnivalók
Nagyszerű éttermek
Közlekedés
Repülőterek
Pula
22 km
8.5
Kitűnő
Összesen 2 értékelés
Szobák és felszereltség
A Juršići városi szállás külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. A vendégek a hajszárító és törölközők kényelmét is élvezhetik.
A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!
Szabad szobák ellenőrzése
Szobák keresése…
Elérhető hotelek ellenőrzése
Hotelek keresése…
8.5
Kitűnő
Összesen 2 értékelés
Fotógaléria
Értékelések
Értékelések megtekintése
Írja meg saját értékelését!
Még nincsenek hozzászólások :(
Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait